• Wspaniałe efekty przy małym nakładzie wysiłku!

  EXTREME POWERPACK TO:
  spory rezultat treningów
  najdoskonalsza klasa środków
  przypływ mocy oraz chęci
  wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
  wszechstronny plan treningowy + dieta

  ZBUDUJ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

  SOMATODROL
  AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
  GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

  Imponująca muskulatura stanowi w rozmiaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć i masę mięśniową. To znacznie wydajny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto pragnie stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najznakomitsze skutki sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

  Cerberus
  BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
  EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

  Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to same korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i mocy jeszcze przenigdy nie istniałoby rzeczywiście gładkie i szybkie. Będziesz uważał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

  Kimera
  TERMOGENIK
  Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

  Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz zdobądź na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż zdrowsza energię i ogień na treningach!

  Spartan’s Daily Pro Pack
  KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
  OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

  Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej walce dodatkowo lub chętny do kolejnego boju!

  POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

  Doskonale wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz był małych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać oraz jako ćwiczyć, aby poprawić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
  Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

  dwa dni treningu
  sam dzień regeneracji

  Efekty będą oczywiste już za trzy miesiące!

  Iridium Labs new

  {Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

  Categories: Witalność

  Comments are currently closed.