• Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

  Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą potrafi żyć nieodpowiednia dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który podnosi ich stan oraz strukturę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się również dla kobiet, jak także dla gości, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

  Niezawodne ekstrakty roślinne

  Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na kolejny element włosa:

  – skłaniając go do rozwoju,

  – chroniąc przed łamaniem,

  – wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

  Wspomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dzisiaj te fakty decydują o sprawnym funkcjonowaniu mózgu oraz osiągają silne stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co wewnątrz tym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

  Vivese

  Vivese Senso-Duo Oil 2

  Categories: Witalność

  Comments are currently closed.