• Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

  Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z dużych elementów wzmacniających, które znajdują się w niniejszym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji że oraz odczuwać różnicę. To potężna formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

  Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawdziwych proporcjach:

  * Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

  * Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

  * Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

  * Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

  * Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

  To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych spośród nimi zalecie. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży dostarcza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego sposobu osobiście.

  Vivese Senso Duo

  ProEngine Ultra

  Revitalum-Mind Plus

  Vivese Senso Duo

  Categories: Witalność

  Comments are currently closed.