• Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, przygnębienia oraz niepowodzenia.

  Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinkom z najlepszych oraz najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia ciepło i przyciąga pozytywną energię.

  Świeca wytwarzana jest ręcznie z zdrowego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z niesamowicie skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału niezbędna istnieje zarówno odpowiednia formuła, jaka była polecana już w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które tworzy chronić przed negatywną aurą z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

  cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale też unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa olbrzymią rolę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest strasznie ważne. Ale sam proces odprawiania rytuału wymaga tylko paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy trzeba jedynie skoncentrować się na końca, który wymagamy uzyskać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

  Jinx Repellent  Formula

  KankustaDuo

  Knee-Active Plus

  Categories: Witalność

  Comments are currently closed.