• Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

  Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie ubiegła w szerocy zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by czuć całkowitą zabawę z seksu oraz przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż aktualne nie kłopot, to tenże wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli daje Ci się co częściej, ona chyba w wyniku stracić cierpliwość.

  Długi seks ujawnia się być środkiem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

  Na wesele istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze prostą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do historii.

  Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w trwanie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

  Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował możliwość kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

  Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

  climax control

  derminax

  Femmaks

  Categories: Witalność

  Comments are currently closed.