• Styl wczoraj oraz dziś

  Nadwaga, w szczególności wśród kobiet, w żadnym przypadku nie jest wskazana – przecież praktycznie każda z kobiet chciałaby prezentować się w atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby skrywanie swojej prawdziwej wagi przy pomocy odzieży nie miało w żadnym razie miejsca, w końcu lepsza możliwość to wzięcie się wreszcie za siebie, zgubienie niepotrzebnych kilogramów, lecz wiadoma sprawa, że nie w każdym przypadku jest to realne. Dlatego też bez wątpienia warto ubierać się tak, aby nie było widać tłuszczu na udach, dużych pośladków czy wypukłych bioder.
  http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

  Najistotniejsza kwestia to luźniejsze wdzianka, które nie przylegają za bardzo do określonych części ciała. Wszelkiego rodzaju obcisłe bluzki czy spódnice wyglądają naprawdę seksownie, lecz wyłącznie wtedy, gdy kobieca sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie istnieje wiele kobiet bez żadnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak tego chcą, lecz tutaj trzeba się skupiać na tych kobietach, które może nie mają kompleksów, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego odkryć. A więc na jakiś czas schowajmy głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam do czegokolwiek potrzebne w nieodległym czasie.

  Różnokolorowe ubrania to także bardzo dobry pomysł. Co jak co, ale brązowa spódnica, czarne buty i przykładowo biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, bo po prostu powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący skutek. To znaczy wyglądamy sporo grubiej niźli jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku obuwia nie liczy się kolor, a po prostu obcas. Czyli trzeba unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam cenne centymetry, to jeszcze znacznie pogrubiają. Bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
  w naszym przypadku buty na obcasie.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.