• Kilka trików na silniejszą erekcję

  avatar_99_page

  O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

  Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

  Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu levitra tanio do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

  Dlaczego pomaga ziewanie?

  Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

  Śpij długo i dobrze

  Po stosunku twój penis jest w większości wypadków wyczerpany. Musi wypocząć. Tym samym bardzo ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezwykle istotny.

  Categories: problemy z potencją

  Tagi: , , , , , ,

  Comments are currently closed.