• Dziewięć przepisów na podbicie libido

  4305-4054-wu.jpg

  Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

  Prezentuje kilka prostych porad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę przyjemnie!
  1. Dotykaj swoją partnerkę
  Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA udowodniły, iż kontakt cielesny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
  2. Wolny czas spędzaj na słońcu

  Godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
  3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

  Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
  4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
  Ziewanie i wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa większa ilość krwi.

  5. Spożywaj sok z owocu granatu
  Każdego dnia konsumuj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
  iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
  6. Wąchaj wanilię

  Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje transport krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
  7. Odżywiaj się zdrowo
  Jeżeli facet spożywa za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Tym samym należałoby włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
  8. Zerwij z nałogiem palenia

  Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, że już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
  wiecej na naszej stronie viagra

  Categories: problemy z potencją

  Tagi: , , , , , ,

  Comments are currently closed.